Strefa mężczyzny

Strefa mężczyzny

Dbający o siebie mężczyzna z całą pewnością czuje się bardziej komfortowo oraz zdaje sobie sprawę z tego, że jego wysiłek jest zauważony!

Na co dzień spotykamy coraz więcej zadbanych mężczyzn- zdrowa skóra, czyste włosy, zadbane paznokcie, zadbane dłonie, odpowiedni zapach to minimum, które cechuje zadbanego mężczyznę jako partnera, jako biznesmena. Większość mężczyzn spędza sporo czasu na siłowni, dba o swoją sylwetkę jak i o swoją twarz. Dużo salonów na rynku stawia jedynie na płeć żeńską zapominając kompletnie o płci męskiej. Salon Revitalis w Brzegu nie zapomniał i szykuje specjalną ofertę dla Panów. Wizyta w naszym salonie zagwarantuje pełną regenerację twarzy, ciała, a także zabiegi specjalistyczne na skórę głowy.

Dla współczesnych mężczyzn zabiegi będą wykonywane za pomocą kosmetyków przeznaczonych tylko i wyłącznie dla Panów. W Revitalis każdy klient jest wyjątkowym klientem. Dobierzemy odpowiednie kosmetyki i zabiegi do potrzeb naszego klienta (wiek, problem, wszystko ma znaczenie). Aby wybrać odpowiedni zabieg dla mężczyzn i uzyskać jak najlepszy efekt, zapraszamy na darmową konsultację i spotkanie w salonie Revitalis, podczas którego kosmetyczka obejrzy skórę, oceni problem i zaplanuje odpowiednią kurację.

Pamiętajcie kochani, że skóra mężczyzn jest grubsza, ma większą ilość gruczołów łojowych, przez co produkuje większą ilość sebum. Grubszy naskórek ma również pozytywny aspekt, skóra mężczyzn szybciej się regeneruje niż u kobiet, a proces starzenia się skóry jest spowolniony. Odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle ważna, właściwie dobrane kosmetyki usatysfakcjonują nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika kosmetologii.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER