Lifting, laminacja i botoks rzęs

Salon kosmetyczny Revitalis w Brzegu proponuje wiele specjalistycznych zabiegów. Przykładowo- jeszcze do niedawna ogromnym hitem było przedłużanie i zagęszczanie rzęs. W ostatnich latach na rynku pojawiła się usługa liftingu, laminacji i botoksu rzęs. Brzmi tajemniczo, ale naprawdę działa! Na czym polega ten tajemniczy zabieg i co czyni go tak skutecznym?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs (w zależności od wykonywanej metody) polega na precyzyjnym przyklejeniu (np. metoda 1:1) jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej rzęsy, dzięki czemu osiągnięty zostaje naturalny, klasyczny i trwały efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs. Prawidłowo wykonana aplikacja nie tylko podkreśla nasze spojrzenie i ozdabia oko, ale przede wszystkim modeluje i niweluje niedoskonałości. Za pomocą zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs możemy wymodelować oko np. otwierając nasze spojrzenie, wydłużając linię rzęs tworzymy tzw. kocie oko, przy opadającej powiece używamy specjalnego skrętu jak i grubości rzęs, etc... Najwyższej jakości rzęsy i preparaty użyte podczas zabiegu pozwalają na trwały i wodoodporny efekt.

Regulacja brwi

Brwi doskonale podkreślają oprawę oczu. Dzięki idealnie wymodelowanym brwiom nasza twarz nabiera charakteru. Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera świeżego wyglądu. Zarośnięte brwi zaś zasłaniają oko i powiekę, co znacznie wpływa na naszą niekorzyść.

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs jest to jedna z najskuteczniejszych jak i najtańszych form, dzięki której możemy zadbać o swoje spojrzenie. Jeśli szukasz rozwiązania z problemu codziennego makijażu - henna to wspaniałe wyjście z sytuacji, nie będziesz musiała martwić się o kolor brwi i rzęs już nawet przez 3-4 tygodnie.

Makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy wykonywany w naszym salonie jest z pełną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu w wyjątkowym dniu czujesz się wyjątkowo piękna. Używamy najwyższej jakości produktów, na życzenie klientki także możemy przedłużyć rzęsy do makijażu za pomocą kępek. Odpowiednio dobrany makijaż poprawia nasz wygląd.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER