Medycyna estetyczna

Karboksyterapia

Karboksyterapia terapia medyczna CO2 - HIT w kosmetologii medycznej / estetycznej Karboksyterapia polega na zaaplikowaniu dwutlenku węgla śródskórnie lub podskórnie, za pomocą specjalistycznej aparatury. Rozchodzenie się dwutlenku węgla pod skórą może powodować lekki dyskomfort i "rozpieranie" skóry, które ustępuje po chwili. Gaz bardzo szybko rozchodzi się po wszystkich tkankach. Zabieg jest zupełnie bezpieczny dla naszego organizmu ale i też bardzo skuteczny. Głównymi efektami karbokysterapii jest poprawa metabolizmu, wydalanie uwolnionego tłuszczu, zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i wymodelowanie sylwetki, wygładzenie powierzchni skóry i usunięcie efektu "skórki pomarańczowej", likwidacja cieni i worków pod oczami oraz ogólna poprawa stanu skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna stała się alternatywą dla bolesnych zabiegów jak na przykład liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i stosunkowo niedroga metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała. Lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która pozwala w sposób bezoperacyjny na trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten polega na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny za pomocą igły i strzykawki. Fosfatydylocholina i deoksycholan podane do tkanki tłuszczowej powodują rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. Metabolizm tłuszczu zostaje przyśpieszony dzięki L-karnitynie.

Profhilo

PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!
Starzenie skóry twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części (strefa policzkowa i podpoliczkowa). Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa, nadmierne zwiotczenie skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości

Revitalis- zabiegi HIFU

Hifu- lifting bez skalpela i rekonwalescencji, jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Skoncentrowane ultradźwięki wywołują przegrzanie, a wręcz kontrolowane mikrooparzenie komórek głębszych warstw skóry a także, co najistotniejsze w liftingu, na tkankę podskórną, czyli warstwę mięśniowo-powięziową SMAS. Żadna inna technologia nie dociera tak głęboko i na tym polega przewaga HIFU nad pozostałymi zabiegami stymulującymi. Działanie HIFU na różnych głębokościach stymuluje intensywne procesy naprawcze, skutkuje zagęszczeniem struktury komórkowej, a co za tym idzie- pozwala uelastycznić, unieść i ujędrnić skórę.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER