Profhilo

Profhilo

Profhilo

PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!
Starzenie skóry twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części (strefa policzkowa i podpoliczkowa). Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa, nadmierne zwiotczenie skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości

  • neutralizuje "chomiczki"
  • przywraca utracony kontur
  • przywraca utracony profil
  • neutralizuje zwiotczenie skóry
  • wygładza zmarszczki
  • wysmukla rysy twarzy
  • nadaje biorewolumetrię
  • nadaje sprężystość
  • napina skórę

Co to jest PROFHILO?
Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Co to znaczy, że zabieg PROFHILO jest bez wad?
PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. PROFHILO ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu - stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

Czy PROFHILO jest klasycznym wypełniaczem czy biorewitalizatorem?
Żadnym z powyższych, PROFHILO jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Dlatego nazywanie PROFHILO wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Czy ten sam efekt mogę uzyskać innymi preparatami / zabiegami?
Profhilo w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do Bioremodelingu, przebudowy/ przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Profhilo jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.

Jak zachowuje się PROFHILO w skórze?
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

PROFHILO

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER