Pielęgnacja dłoni i stóp

Amber Peel- stopy

Amber Peel to peeling chemiczny na bazie kwasu hydroksybursztynowego (jabłkowego) w stężeniu 20%, który zmiękcza zrogowaciały naskórek stóp i ma bardzo dobre właściwości wygładzające i nawilżające.

Hands Spa

Jest to zabieg regenerujący dłonie dla wymagających klientek. Zabieg zaczynamy od aromatycznej kąpieli dłoni w soli drobnoziarnistej aloesowej, która przygotowuje do dalszej pielęgnacji oraz koi, nawilża i regeneruje skórę. Następnie wykonywany jest Żelowy peeling z kwasami oraz drobinkami bambusa. Dzięki zawartości kwasu mlekowego i kojowego delikatnie eksfoliuje i wygładza naskórek oraz niweluje przebarwienia. Kwas hialuronowy oraz kolagen nawilżają i uelastyczniają skórę dłoni. Po peelingu gdy skóra jest idealni przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych pora na serum intensywnie regenerujące skórę dłoni.

TCA dłoni i stóp

Peeling TCA jest alternatywą dla tradycyjnego pedicure, dla problematycznych stóp. Jest to zabieg polegający na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego. Ma on za zadanie sprowokować kontrolowane oparzenie chemiczne, w wyniku którego następuje głębokie złuszczenie naskórka. Znaczące złuszczanie naskórka nastąpi po okresie mniej więcej 2-3 dni, a do osiągnięcia pożądanego efektu okres ten trwać będzie jeszcze przez kolejne 3-4 dni. W przypadku silnych peelingów okres złuszczania się naskórka może się wydłużyć o kilka dni. Bardzo ważne jest, aby nie zdrapywać płatów schodzącej skóry, ponieważ skutkiem tego mogą być przebarwienia, a nawet może dojść do powstania blizn. Osoba korzystająca z zabiegu peeleng TCA musi cierpliwie czekać do momentu, aż odpadający naskórek zejdzie samoistnie.

Pedicure kwasowy

Pedicure pozwala cieszyć się estetycznymi, zadbanymi stopami, który polega na moczeniu stóp z dodatkiem środków zmiękczających, obcięciu i opiłowaniu paznokci, usunięciu naskórka okalającego paznokcie, usunięciu zgrubiałego naskórka za pomocą frezarki, wmasowaniu balsamu odżywczego w stopy oraz dodatkowo na pomalowaniu płytki paznokciowej lakierem jednobarwnym, odżywką lub lakierem hybrydowym.

Manicure hybrydowy

Manicure klasyczny

  • dezynfekcja dłoni własnych oraz klientki
  • nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokciowej
  • moczenie dłoni w miseczce z wodą z dodatkiem płynu zmiękczającego
  • nanoszenie płynu bezpośrednio na płytkę okołopaznokciową
  • usuwanie zrogowaciałego naskórka, odsunięcie skórek
  • polerowanie płytki, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i nierówności
  • pomalowanie paznokci lakierem jednobarwnym lub odżywką
  • nałożenie oliwki
  • wcieranie kremu w całe dłonie, wykonywanie delikatnego masażu

Manicure hybrydowy

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER