Pielęgnacja skóry głowy

Karboksyterapia terapia medyczna CO2 - HIT w kosmetologii medycznej / estetycznej

Karoboksyterapia polega na zaaplikowaniu dwutlenku węgla śródskórnie lub podskórnie, za pomocą specjalistycznej aparatury. Karboksyterapia stosowana jest także w leczeniu chorób takich jak łuszczyca. Aby zabieg przyniósł spektakularne efekty, należy wykonać go w kilku seriach, najlepiej raz w tygodniu. Czasami efekt może być widoczny już po jednym zabiegu, wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest skóra. Terapia nie wyłącza pacjentów z codziennej aktywności i od razu po zabiegu mogą powrócić oni do pracy i codziennych zajęć. Jeżeli chodzi o terapię skóry głowy, podaję się tutaj specjalistyczne koktajle, które mają za zadanie wzmocnienie struktury włosa, problem wypadania włosów, a także takie choroby jak łuszczyca.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy polega na powierzchniowym jej ostrzykiwaniu substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Koktajl z witaminami i substancjami odżywczymi dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Już po jednym zabiegu włosy zaczynają błyszczeć i podnoszą się u nasady.

Wskazania do zastosowania mezoterapii skóry głowy:

Prądy D'Arnsonvala skóry głowy

Dzięki zabiegom z prądem d'arsonvala pobudzana jest praca nowych cebulek, a co za tym idzie? włosy rosną szybciej! W skutek działania ozonu pory skóry zostają zamknięte, dzięki czemu zmniejsza się produkcja łoju i włosy nie przetłuszczają się tak często jak przed terapią. Ozon produkowany przez darsnoval również rozgrzewa czyli przyśpiesza przemianę materii w skórze głowy w wyniku czego zwiększa absorpcje (przyswajalność) składników odżywczych, które możemy później stosować na skórę głowy (ampułki przeciw wypadaniu włosów, serum na porost włosów czy rożnego rodzaju inne produkty przystosowane do skóry głowy).

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wytwarzaniu za pomocą rollera lub dermapena tysięcy mikrootworów w naskórku, którymi do mieszków włosowych dostaną się substancje aktywne zawarte w preparatach wzmacniających włosy. Dodatkowo mikronakłucia powodują wzmożone ukrwienie , odżywienie skóry i mieszków włosowych. Terapia wynosi 6-10 zabiegów w odstępach 7-14 dni. Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to bardzo skuteczny i efektywny zabieg wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Leczy również stany łojotokowe na skórze głowy.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER