Pielęgnacja twarzy

Prądy D'Arnsonvala pielęgnacja twarzy

Prądy D'Arnsonvala (darsonwalizacja) to zabieg z wykorzystaniem prądów wielkiej częstotliwości, które ze względu na swoje właściwości nie powodują skurczu mięśni w miejscu w którym wykonywany jest zabieg, natomiast zapewnia fizyczną stymulację. Darsonwalizacja ma działanie uspakajające, przeciwbólowe, lecznicze, bakteriobójcze. Jest to metoda stosowana najczęściej jako uzupełnienie innych zabiegów kosmetycznych.

Endomasaż to inaczej drenaż limfatyczny głowicą w której wytwarzane jest podciśnienie. Fałd skóry jest zasysany do środka głowicy vacuum, a następnie jest przesuwany w kierunku węzłów chłonnych celem zdrenowania limfy. Efekty zauważalne po zabiegu to poprawa konturów twarzy, ujędrnienie skóry, oczyszczenie skóry oraz odblokowanie zatkanych porów. Zabieg drenuje zaległa limfę.

Dermatoskopia

Dermatoskopia jest to metoda diagnostyczna, który obejmuje badanie skóry oraz włosów. Oglądanie skóry i włosów z 200 krotnym powiększeniem wywołuje entuzjazm wśród osób badanych. Badanie skóry zaleca się zawsze przed doborem odpowiednich zabiegów kosmetycznych. Dermatoskop nie posiada przeciwskazań. Wskazaniem desmatoskopu jest cyfrowa analiza skóry i włosów w celu dobrania odpowiedniego zabiegu.

Mesoboost lHA to specjalistyczny produkt bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym. Idealny dla Klientów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości. Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA.

Sonoforeza

Sonoforeza- celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych/kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Wtłaczane substancje za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę, jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Zabieg wpływa na wzrost przepuszczalności błon komórkowych, aktywację metabolizmu komórkowego, zwiększone oddychanie komórkowe oraz ogólna poprawa tonusu i kondycji skóry.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa jest to obecnie jedna z najpopularniejszych nieoperacyjnych metod, wykorzystywanych celem niwelacji defektów skórnych. Jej popularność wzrosła znacząco w ciągu ostatnich kilku lat. Wynika to z szybko widocznych efektów, co ma wpływ na doskonałe samopoczucie i zadowolenie klientów. Polega ona na wprowadzaniu za pomocą igły i strzykawki w obrębie skóry właściwej koktajli witaminowych oraz substancji dobranych indywidualnie do potrzeb skóry. Mezoterapia igłowa jest bezpieczna i skuteczna zarówno w terapii, jak i profilaktyce wielu zaburzeń. Można ją stosować nie tylko w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, ale również na dłonie, owłosioną skórę głowy , brzuch. uda i inne rejony ciała. Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiają mikrokrążenie . Na pół godziny przed zabiegiem można posmarować skórę kremem znieczulającym w celu zminimalizowania dyskomfortu.

Mezoterapia próżniowa jest mało inwazyjną metodą głębokiej regeneracji skóry na rożnych jej głębokościach.
Polega na podawaniu substancji aktywnych w głąb skóry dobranych indywidualnie do potrzeb. Zabieg możemy wykorzystać miedzy innymi w redukcji cellulitu, odmłodzeniu dłoni, nawilżeniu, ujędrnieniu skory twarzy, szyi i dekoltu oraz spłyceniu zmarszczek.

Oxybrazja wodno-tlenowa

Oxybrazja wodno-tlenowa. Zabieg oxybrazji polega na skierowaniu strumienia soli fizjologicznej lub wody oraz tlenu pod odpowiednim ciśnieniem na skórę. Jest to zabieg bezpieczny i wysoce skuteczny w walce z upływającym czasem. Strumień soli fizjologicznej i tlenu pobudza naskórek do regeneracji, przez co skóra odzyskuje swój blask i zdrowy wygląd już po pierwszym zabiegu! Efekty zauważalne po zabiegach to nawilżenie i natlenienie skóry, oczyszczenie, odblokowanie zatkanych porów, zwiększenie elastyczności oraz wzmocnienie zdolności obronnych skóry. Natychmiastowe odmłodzenie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek. Zabieg najczęściej wykonuje się na twarzy, szyi i dekolcie oraz na dłoniach i stopach.

Mezoterapia tlenowa, infuzja tlenowa, oxyfusion

Infuzja tlenowa / mezotrapia tlenowa- zabieg mezoterapii tlenowej to alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie chcą ostrzykiwać się. Silnie skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum  wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry. Po zabiegu skóra staje się lepiej nawilżona, gładsza i bardziej elastyczna, poprawia się koloryt oraz rozjaśniają się plamy pigmentacyjne. Drobne zmarszczki, bruzdy i blizny potrądzikowe zostają spłycone, owal twarzy podniesiony a kruche naczynia krwionośnie wzmocnione.

Zabieg polecany jest kobietom w ciąży oraz cierpiącym na nowotwory.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER