Mezoterapia

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa jest to obecnie jedna z najpopularniejszych nieoperacyjnych metod, wykorzystywanych celem niwelacji defektów skórnych. Jej popularność wzrosła znacząco w ciągu ostatnich kilku lat. Wynika to z szybko widocznych efektów, co ma wpływ na doskonałe samopoczucie i zadowolenie klientów. Polega ona na wprowadzaniu za pomocą igły i strzykawki w obrębie skóry właściwej koktajli witaminowych oraz substancji dobranych indywidualnie do potrzeb skóry. Mezoterapia igłowa jest bezpieczna i skuteczna zarówno w terapii, jak i profilaktyce wielu zaburzeń. Można ją stosować nie tylko w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, ale również na dłonie, owłosioną skórę głowy , brzuch. uda i inne rejony ciała. Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiają mikrokrążenie . Na pół godziny przed zabiegiem można posmarować skórę kremem znieczulającym w celu zminimalizowania dyskomfortu.

Mezoterapia bezigłowa, mikroprądy

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla tradycyjnego zabiegu bazującego na ostrzykiwaniu skóry pacjenta. Klasyczna mezoterapia igłowa polega na wykonaniu wielu iniekcji w regularnych odstępach- przy pomocy igły ze strzykawką lub specjalnego urządzenia. W ten sposób wstrzykuje się substancje aktywne dobrane pod kątem celu zabiegu, który ma zostać osiągnięty. Tymczasem mezoterapia bezigłowa umożliwia podawanie tych samych środków bez konieczności naruszania ciągłości naskórka.

Mezoterapia próżniowa jest mało inwazyjną metodą głębokiej regeneracji skóry na rożnych jej głębokościach.
Polega na podawaniu substancji aktywnych w głąb skóry dobranych indywidualnie do potrzeb. Zabieg możemy wykorzystać miedzy innymi w redukcji cellulitu, odmłodzeniu dłoni, nawilżeniu, ujędrnieniu skory twarzy, szyi i dekoltu oraz spłyceniu zmarszczek.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezotrapia mikroigłowa- urządzenie do mezoterapii mikroigłowej to dermapen / derma roller posiadające mikro igiełki wykonane ze stali tytanowej, których długość jest dobierana do leczenia wybranego obszaru skóry. Pielęgnacja tym urządzeniem polega na delikatnym, systematycznym mikro nakłuwaniu naskórka. Poprzez powstałe kanaliki aktywne składniki kosmeceutyku trafiają w głębsze warstwy skóry i w skuteczny sposób ją odmładzają, wzmacniają, ujędrniają, odżywiają i leczą. Gdy pobudzimy pożądane miejsce masażem, komórki wzrostu są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastyny, wówczas wszelkie niedoskonałości skóry wygładzają się i ujędrniają.

Mezoterapia tlenowa, infuzja tlenowa, oxyfusion

Infuzja tlenowa / mezotrapia tlenowa- zabieg mezoterapii tlenowej to alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie chcą ostrzykiwać się. Silnie skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum  wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry. Po zabiegu skóra staje się lepiej nawilżona, gładsza i bardziej elastyczna, poprawia się koloryt oraz rozjaśniają się plamy pigmentacyjne. Drobne zmarszczki, bruzdy i blizny potrądzikowe zostają spłycone, owal twarzy podniesiony a kruche naczynia krwionośnie wzmocnione.

Zabieg polecany jest kobietom w ciąży oraz cierpiącym na nowotwory.

Kontakt

      Długa 21, 49-300 Brzeg

    +48 883540111

    kosmetykarevitalis@gmail.com

      Pn - Pt: 09:00 - 17:00

      So: 10:00 - 14:00

Profhilo

Zapraszamy państwa na zabieg firmowy PROFHILO- molekuła młodości. Odzyskaj młodość w 5 min!

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

NEWSLETTER